Spokojní zákazníci
 • Úžasne nápaditý vynález! Nech som kdekoľvek, môžem si na nej v prírode oddýchnuť. Potom ju jednoducho poskladám a zavesím si vrece na plece. Vôbec nie je ťažká a napriek tomu je odolná.

  Boris Finta - Ivánka pri Dunaji

 • Zbožňujem festivaly, iba stanovanie je často nepohodlné. Vďaka tejto mobilnej pohovke je odpočinok ešte komfortnejší. Keď ju moji priatelia uvideli, hneď sa pýtali, odkiaľ ju mám. S radosťou som Vás im odporučil. Pohovka je z pevného, trvácneho materiálu, nemusím sa báť, že by sa rýchlo zničila.

  Pavol Bohuš - Košice

 • Často chodím na túry, dobre mi padne občas si oddýchnuť. Skladaciu stoličku, matrac som so sebou doteraz nikdy nenosila, lebo sa mi zdali príliš ťažké. Nafukovacia pohovka je však neuveriteľne ľahká a pohodlná. Za moment ju nafúknem a príjemne si na nej odpočiniem. Je vynikajúca aj ako stolička, skvelá novinka.

  Renáta Kmotríková - Rožňava

 • Nedávno som videl o tejto pohovke video, ale nevedel som, že sa dá dostať už aj u nás. Som rád, že ste mi ju odporučili. Je dosť veľká, ešte aj ja sa na ňu zmestím. Ako sa pozerám na jej materiál, určite vydrží skúšku časom, bola to dobrá kúpa.

  Milan Ferenci - Trenčín

 • Máme malú záhradku, kde sa v lete veľmi rada opaľujem. Na tejto pohovke je oddych radosťou! Za pár sekúnd ju postavím a už aj si na ňu môžem ľahnúť. Ako keby som ležala vo svojej mäkkej postieľke, iba si pritom môžem užívať prírody.

  Margaréta Koncová - Dudince

 • Celá rodina túto mobilnú pohovku veľmi rada používa, až tak rada, že sme si museli objednať ešte jednu. Manžel aj vnúčatá si ju zamylovali - odteraz kdekoľvek cestujeme, ideme na výlet, pohovky sú vždy s nami.

  Ivona Kmeťová - Veľké Ludince